Možnosti finančního řešení

Dnešní doba není jednoduchá a celosvětová globalizace ovlivňuje dění v ekonomice a ovlivňuje naše životy. Může dojít k situaci, kdy potřebujete vy jako osoba, či jako firma potřebujete finanční prostředky a vaše cash flow, není zrovna v kondici. V tomto případě lze využít služeb naší společnosti Výkup aut a překonat toto nelehké období odprodejem vozidla, které je již ve vašem vozovém parku již nepotřebné, popř. motocyklu, karavanu, dodávky, veteránů, strojů a techniky. Naše společnost je dostatečně stabilní na trhu a stejně tak i po finanční stránce. Jsou zákazníci, kteří našich služeb využívají opakovaně a jejich návraty potvrzují, že cesta naší firemní filozofie, je správná.

peníze

Naší filozofií, je komplexně zákazníka zbavit jakýchkoliv starostí s prodejem aut, či techniky a jeho jedinou starostí je zkontrolovat si stav účtu, či přepočítat hotovost, dle druhu transakce při prodeji, kterou si zvolíte. Možnost obdržet peníze za prodej tzv. na ruku, není jediným benefitem, který naše společnost nabízí. Vozy vykupujeme v jakémkoliv stavu a je jen na nás, abychom si skutečný stav zkontrolovali a zhodnotili. Nikdy z naší strany nevznikne reklamace z důvodu technického stavu, což uvádíme i v obchodních podmínkách. Přebíráme veškerou odpovědnost a záruky za technický stav vozidla.

auto

Samozřejmostí je, že i vážíme vašeho času a vše dojednat přijedeme na vámi zvolené místo a v naší režii zajistíme odvoz. Veškerá https://www.databazeknih.cz/knihy/veskera-poezie-basnicke-dilo-juvenilie-bagately-a-dodatky-336458 administrativa bude provedena na místě a poradíme vám, jak se nejvýhodněji zrušit zákonné pojistné plnění, aby nedocházelo k pozdějším reklamacím ze strany pojišťoven. Vykupujeme vozidla po celé České republice a nejednáme podle zkostnatělé předlohy, či šablony, ale jednáme vždy individuálně a zisk naší společnosti není prioritou. Prioritou je, aby obě strany obchodu byly spokojené, protože jen spokojený zákazník se vrací. Informace, které naši krátkou prezentaci doplní a obohatí, naleznete zde, na našich webových stránkách.