Co může potěšit naše ratolesti, i co je zdravé?

Kromě zdravé stravy, musíme umět naše děti rozesmát a dát jim mnoho pohybu. Co ale v případě, když je venku sníh, je zima a vaše dítka se doma nudí? Dejte jim pohyb a běžte s nimi sáňkovat, bobovat, anebo s těmi většími i lyžovat. Být se svými dětmi na čerstvém vzduchu a za každého počasí, je velmi důležité. Pohyb, je tou nejdůležitější složkou, jak udržet vaše ratolesti zdravé, jak je otužovat a mít jejich zdraví pod kontrolou.
dítě na saních

Zimní radovánky v každém věku

V jakém věku ale brát svoje dětičky v zimních dnech do nepřízně, nízkých teplot i do vlhka? Taková otázka, je zcela zbytečná. Věřte, že každé dítě, od narození až po svůj vyspělejší věk, se musí otužovat. Otužování je velmi dokonalou a potřebnou složkou jejich zdraví. Proto věřte, že brát svoje dětičky v zimních dnech ven, je to nejlepší, co jim můžete dopřát. Malá procházka, či dokonalá zábava se sněhem, je potěší a vždy rozveselí.

Kvalita oblečení

Co je tedy ale potřeba, když si jdete užívat krásných dní se sněhem, ať už na horách, či jen tak na kopci?

–          musíte dát vašim maličkým, kvalitní oblečení
–          kvalitní boty, jsou důležitou složkou každého dítěte
–          čepice, nepromokavé rukavice, šála jsou nezbytně nutné
Existuje mnoho kvalitních druhů oděvů, které věřte, že zahřejí, nepromoknou a také vaše dítko ochrání před mrazem i větrem. Vždy tedy kupujte pro svoje maličké, jen to nejlepší a nejkvalitnější.
lyžování s dětmi

Mít radost z pohybu

Pokud tedy vaši dětem dopřejete pohyb a to v každém věku i počasí, budou zdravější, vitálnější, podpoří svoji imunitu a také budou veselejší. Je tedy prokázáno, že pobyt na čerstvém vzduchu, je to nejlepší, co můžete pro vaše maličké, udělat. Radujte se s nimi z pohybu, který je zdravý a vždy velmi potřebný. Vzpomeňte si na naše babičky, které říkávaly, že je otužování a pohyb, je zdravý a potřebný vždy.