Není problém si doma postavit malou železnici


A to se vším co k tomu patří. Samozřejmě, že nejhlavnějším je pojízdný hrdina našich dětí, hrdina známého animovaného seriálu. Kdože to je? No přece tím hrdinou je mašinka Tomáš. A nejedná se o vláček na klíček, tato mašinka má svůj vlastní motorový pohon a to na baterii, žádná nebezpečná elektřina. Jistě, že zde není problém, aby se postavila v pokojíku malá železnice, a za pomoci hrdiny na kolejích se dětský pokojík změní na tajuplný ostrov Sodor. Takový ostrov neznáte? Tam přece vznikají různé příběhy o velkých dobrodružstvích a tam také bydlí nejen mašinka Tomáš, ale také i spousta kamarádů z oblíbeného animovaného seriálu Mašinka Tomáš. Pokud se zeptáte „A co dělají“, tak vám váš potomek odpoví „ přece to co ví každé dítě, všichni obyvatelé ostrova nabízejí pomoc, a to nejen všem, ale i všude tam, kde je jí zrovna potřeba“.

reklama na vláček

Ale jak může být z jednoho vláčku vybudována celá malá železnice a zabrat celý pokoj? Je to proto, že si můžete dokoupit nejen množství kolejí, rovných i zahnutých, ale i tunely, výhybky, mosty a navíc také jeřáby na nakládání zboží a pořádně velké nádraží. A co zde bude pro holčičky, ty si moc hrát s vláčkem nemusí, i když je také jejich hrdina? Nejen pro holčičky, ale i pro kluky je možné dokoupit plno jiných věcí, přitom se jedná o takové předměty, které mají jednu společnou věc. A jakou? No přece všechny tyto věci mají na sobě motivy vláčku a jeho kamarádů z ostrova Sodor.

bílá lokomotiva

Vaše ratolesti budou mít radost například z plyšových hraček, nalepovacích tetování, které nyní v období léta budou zvlášť působivé, ale ani to není samozřejmě vše, s motivy této mašinky je nejen oblečení jako jsou trička, pyžama pro vaše děti nebo vnuky, ale také povlečení do dětských postýlek, věci do školy, knížky ale i puzzle, peněženky, omalovánky, karetní hry a parádní mašinka tomáš odznak https://www.masinka-tomas.cz/c/odznaky-masinka-tomas. Ten má neskutečně hodně motivů, a v dnešní době léta a prázdnin takový krásný, barevný a žádaný odznak bude u jiných dětí budit jen tichou závist.