Patrové postele si vaše děti zamilují

Budou mít vaše ratolesti společný pokojíček? K tomuto rozhodnutí se rodiče uchylují často z toho důvodu, že prostorové možnosti bytu či domu neumožňují, aby dítka měla každá svůj pokoj. To však ve výsledku vůbec nevadí, sourozenci milují trávit čas společně hraním si a dováděním, navíc to bude mít pozitivní efekt na vztah mezi nimi.
obraz koně
Určitě však nepodceňte volnu správného nábytku. Vybavit pokojíček pro dva malé rošťáky je výrazně náročnější než jen pro jednoho z nich. Je potřeba domu uzpůsobit zejména nábytek. Pokud pokoj není příliš prostorný, určitě byste se měli snažit ušetřit co nejvíce místa. Místo na hraní si a na volný pohyb je totiž velmi důležité a často podceňované. Jak tedy provést úsporu prostoru? Co udělat pro to, aby vaše ratolesti měli co nejvíce místa na své volnočasové aktivity?

Úspora místa, která se projeví

Tím nejlepším řešením mohou být právě patrové postele. Ty jsou opravdu výbornou volbou zejména v interiérech, kde bojujete s prostorem, který zkrátka chybí. Místo toho, abyste dětem usekli část místnosti dvěma lůžky, můžete zvolit právě tuto úspornou variantu. Lůžka budou umístěna nad s sebou, tudíž ušetříte dvojnásobek místa než za běžných okolností, a to už se vyplatí.
Určitě si pamatujete na své letní tábory, kdy jste se s kamarády prali o to, kdo bude spát nahoře. Je tomu stále tak, děti tyto výškové postele doslova milují a je to pro ně skvělé dobrodružství. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že by tento kousek nábytku nesklidil u vás doma patřičný úspěch, ba naopak.
patrové postele

O bezpečí mít strach nemusíte

Spoustu rodičů odrazuje to, že si myslí, že se nejedná o bezpečné řešení. Opak je však pravdou. Díky kvalitnímu ohrazení opravdu nehrozí, že by dítě mohlo při spánku vypadnout. Nemějte tedy o bezpečí svých dětí strach a dopřejte jim toto komfortní a atypické lůžko, které si zamilují.