Prohlédněte si na YouTube místo, kam pojedete na dovolenou


Dovolená je natolik cenné životní období, že bychom jej mohli srovnávat s těmi nejdražšími klenoty a šperky, co máme doma a nosíme občas při slavnostních příležitostech. Dovolená je totiž také svým způsobem slavnostní příležitost, kdy konečně můžeme přerušit zdlouhavý a namáhavý pracovní proces, a jakmile volné dny skončí, opět se vracíme do toho „bláznivého“ maratonu.

video na YouTube

Právě proto, že je dovolená velmi krátká, bychom měli věnovat velkou pozornost jejímu výběru, aby se nestalo, že se již po pár dnech budeme těšit domů, protože tamní prostředí vůbec neodpovídá našim představám. Toto se bohužel stává některým lidem, co vsadí na pár fotek k z katalogu cestovní kanceláře a objednají si týdenní pobyt tam, kde to v zásadě vůbec neznají. Je to pak sázka do loterie – vyjde to – anebo nevyjde?

dovolená u moře

Než se vypravíte na dovolenou, zjistěte si na YouTube, jak to tam vypadá. Mnoho lidí natáčí videa z míst, kam se chcete vypravit, a ta vás pak mohou varovat před některými nedostatky a problémy v tamní lokalitě, anebo vás naopak příjemně překvapí. Velkou vypovídající schopnost mají videa natáčená z dronů, z výšky máte perfektní přehled, jak daleko je mořská pláž od hotelu, zda je za ním nějaký les nebo alespoň park, jak frekventované jsou ulice ve městě a tamní pláže, jak daleko je to k nákupnímu centru atd.

Video si stáhněte a předveďte vaší rodině

Jakmile objevíte zajímavé video, stáhněte si jej pomocí YouTube downloaderu website k sobě na počítač nebo jiné úložiště, abyste měli jistotu, že o něj nepřijdete. Může se stát, že jej jeho majitel smaže, toto je poměrně běžný jev na sociálních sítích. Zároveň jej budete mít k dispozici pro domácí promítání, můžete záběry předvést vaší rodině třeba přes projektor, což bude ještě úchvatnější, než při prohlížení na mobilním telefonu nebo notebooku. Promítání videa vás do samotného prostředí více vtáhne.