The most beautiful Girl

Znáte to, doma není čas na sex, nebo prostě není s kým, podvádět však nechcete a lehké ženy nejsou zrovna něco co by se vám líbilo. Ale co taková erotická masáž? Už od pradávna se ví že masáže pomáhají uvolnit svalstvo, a to člověku pomáhá i psychicky, uvolní to, takříkajíc, nejen tělo ale i mysl a pomáhá proti stressu. Pražská firma Angels masáže se však rozhodla že se pokusí přidat k rozrůstajícímu businessu erotických masáží a udělat tak z běžných uvolňujících masáží něco víc. Každý si tak může najít jistou balanci mezi sexualitou a obyčejnou uvolňující zábavou a možná při tom i zjistit více o svém těle.
žena ve sprše.jpg
Nejedná se však o žádnou čistě erotickou službu, jak firma samotná zdůrazňuje mimo jiné na svém webu, stejně jako v interview pro jiné weby, jedná se pouze o masáž s použitím celého těla, jakékoliv návrhy na sexuální aktivity ať už orální, nebo jiné, mohou zapříčinit, že masérka přestane s masáží, a to bez finanční kompenzace. 
Společnost vám dá na výběr i to, jakou masérku na svou masáž chcete, jejich fotografie jsou na jejich stránkách společně se službami, které nabízí, a ty jsou skutečně rozmanité. Nabízí zde širokou variaci od jednoduchých erotických masáží pro muže i ženy, přes japonské masáže typu nuru či tantra, až po krajně kontroverzní masáže jako je, zde v české republice ne příliš oblíbená, masáž prostaty pro muže, můžete si tak být jisti, že si v jejich seznamu najde každý tu svou masáž.
nahá zrzka.jpg
                Co se ceníku týče, každá masérka si stanovuje vlastní, spousta masáží je pro ně však fyzicky i psychicky namáhavých, a proto se ceny pravděpodobně nebudou pohybovat v okruhu běžných masáží. Jakkoliv však mohou být tyto masáže drahé nebo kontroverzní, rozhodně je to něco, co by neměl člověk soudit, dokud to sám nezkusí, masáže jsou přístupné pro obě pohlaví, co víc dokonce i pro páry a pokud budete chtít něco takového zkusit doporučuji navštívit stránky firmy.