Zapuštěné bazény podporují hravost


Čím více si lidé dovedou hrát, tím méně je napadají nesmysly. Rozhlédněte se kolem sebe, kolik jedinců je chamtivých, toužících po kariéře a majetku, mnohdy bezohledných a manipulativních. Kvůli osobnímu zisku se dopouští různých morálních zrůdností a trestné činnosti, přitom by jim stačilo uvědomit si a znát smysl života. Tím je v první řadě tvořivost a touha sdílet s ostatními své štěstí. Kdo to umí, bývá v životě nejen spokojený, ale i hravý, dovede si hrát i v dospělosti, ačkoli si někteří mylně myslí, že je to projev příliš infantilní.

voda v bazénu

K hravosti a tvořivé zábavě přispívají i zahradní zapuštěné bazény levně. Vytváří vhodné prostředí pro celou řadu zábavných činností, ke kterým lze přizvat i vaše přátele.

Potápění a lovení předmětů – můžete například uspořádat soutěž v lovení předmětů ze dna, a to tak, že nakoupíte různé dárkové drobnosti, hračky, předměty s potiskem, sportovní potřeby a dekorace, které se mohou ponořit pod vodu, a vyzvete ostatní, aby si je odlovili, načež si je mohou ponechat.

dívka v bazénu

Pouštění loděk – když se mohou na Vánoce pouštět na hladině nádoby s vodou loďky z ořechových skořápek, proč byste tu nemohli mít modely plavidel s vlastním pohonem? Bude to bavit děti i dospělé a zabavíte se tu lépe, než s mobilním telefonem nebo s notebookem.

Stříkací pistole – pořiďte si tuto báječnou zbraň a použijte ji v neočekávaném okamžiku. Nikoho tím nezraníte, pouze nesmíte mířit přímo do obličeje a zejména do očí. Stříkacích pistolí se dnes vyrábí mnoho typů a existují i velkokapacitní zbraně s velkým vodním zásobníkem.

Občerstvení – k pobytu u bazénu také patří vhodné občerstvení, ideální je, když jej můžete nachystat společnými silami, každý přispěje svým nápadem a tvůrčí činností a uvědomíte si, že vám ke štěstí toho vlastně moc neschází. Zvláště, pokud máte po svém boku někoho, kdo vám rozumí, a je s vámi ze svého rozhodnutí a z upřímné lásky.