Jak souvisí oxid dusnatý s milováním

Oxid dusnatý je jedním z předpokladů dlouhotrvající a kvalitní erekce. Chcete-li se milovat a užívat si sexu do svého maxima, měli byste dbát o jeho přirozenou tvorbu.

Jak zvýšit tvorbu oxidu dusnatého přirozeným způsobem

Dusičnany – jedním z nejbohatších zdrojů dusičnanů je česnek a chcete-li mít dostatečný přísun dusičnanů, jezte každý den syrovou zeleninu, jako jsou ředkvičky, kedlubny, červená řepa a hlávkové zelí. Tyto plodiny také obsahují mnoho organické síry, která rovněž přispívá k podpoře dlouhotrvající erekce. Ovšem nutno podotknout, že každá (kvalitní) zelenina je přínosem pro naše zdraví, včetně chuti na sex, tak se neomezujte jen na výše uvedené druhy.

kvetoucí Ženšen

Vitamín C – dostatek vitamínu C je skutečným balzámem pro celé tělo a má značný význam pro tvorbu oxidu dusnatého. Z ovoce a zeleniny jej přijmete velmi mnoho, a jste-li vystavováni často stresu anebo se blíží podzim a vlny chřipkových epidemií, dopřejte si Acerolu, nejlépe lyofilizovanou, která je skvělým zdrojem vitamínu C, mnohem bohatším, než např. citrusy.

kořen Ženšenu

Oxid dusnatý a sluneční záření – nejen tvorba vitamínu D, ale obecně sluneční záření podporuje tvorbu této látky. Jinými slovy, nedopujte se vitamínem D v tabletách, ale choďte na slunce a hlavně nepoužívejte ochranné krémy. Pokud se opalujete rozumně, slunce vám neublíží, ba právě naopak!

L-Arginin – tato důležitá aminokyselina vám rovněž pomůže k větší rozkoši a k úžasnému milování. Dopřejte si jej např. v lískových a vlašských ořeších, v kešu oříšcích a v mandlích.

Capsaicin – pálivé papriky a kajenský pepř, což jsou v podstatě chilli papričky, podporují nejen tvorbu důležité kyseliny solné v žaludku, ale také vytváření oxidu dusnatého.

Vliv stresu kontra dobré nálady – příliš mnoho stresu blokuje tvorbu oxidu dusnatého a přesný opak dělá dobrá nálada a pocit osobní pohody. Udržujte dobré mezilidské vztahy a více se hýbejte a cvičte a uvidíte, že to má pro kvalitu vašeho života značný význam. Proti stresu také výrazně pomáhají adaptogenní rostlinky, např. Ženšen kapsle, Kotvičník zemní, Ashwagandha nebo Maca peruánská.