Ladné pohyby zvýrazní kvalitní dámské taneční boty

Máme několik druhů tanců a prakticky na každý styl hudby je vhodná i jiná obuv. Samozřejmě na cvičebním poli jde hlavně o taneční kreace a naučit se sladit krok. Zde se nemusí používat předpisové střevíčky, ale stačí vhodná obuv na parket. Ovšem před porotou je třeba vykouzlit to nejlepší, co jsme se naučili, zkrátka splynutí dvou těl, které ladnými pohyby budou mluvit. Přece jenom jako ve správné sportovní disciplíně, vyhraje ten nejlepší. Správně padnoucí dámské taneční boty jsou tím nejlepším základem pro klouzavý, lehký a mluvící krok.
nohy při tanci.jpg
Vybírat lze ze skutečně velké nabídky:
· Tréninkové boty – vždy je kladen důraz na pohodlné tancování, což se projevuje velkou výdrží při nácviku tance. Uvnitř takových bot je krásně měkká stélka, která má protiskluzové vlastnosti. Také podrážka je značně ohebná a tím umožňuje krásný a ladný pohyb. Podpatek je umístěný pod těžištěm paty, tím zajišťuje krásnou stabilitu těla.
dámské taneční boty.jpg
· Střevíčky na latinské tance – jak již sami tušíte, musí to být elegance sama o sobě. Výběr v barvách a provedeních je různorodý, tak aby vhodně boty ladily k šatům nebo kostýmům. Splňují stejná kritéria, jako mají tréninkové boty a jsou naprosto vhodné jak pro začátečníky, tak profesionální tanečníky. Ale samozřejmě pořídit si je může každá žena, která ráda tančí, jelikož pohodlí takových střevíčků jí umožní protančit se až do ranních hodin bez jakékoliv bolesti nohou.
· Boty na jazz – vynikají jedinečností a elegancí při každém sólovém vystoupení. Mají velmi ohebnou podrážku, stejně jako předešlé typy.
· Standardní tance – bohatý výběr střevíčků, lišících se v podpatcích, od malých až po vysoké jehly. Pata je změkčená polštářky, takže nožka je skutečně jako ve vatičce.
taneční boty.jpg
Střevíčky a boty určené pro tancování jsou vhodné i pro začátečníky v tanečních nebo na plesovou sezónu pro všechny dámy. Vypadají velmi elegantně a jsou unikátní. Každá žena má jinak stavěnou nohu, a proto není problém si nechat ušít střevíčky na míru. Důležité je, aby se žena skutečně cítila dobře.