Tenhle o vás nestojí!

Pokud i vy máte starosti a trápení s láskou, respektive toužíte po lásce a váš vysněný se jaksi nemá k činům, možná váš vysněný není muž právě pro nás. Věříme, že také věříte, že je to ten osudový, ale nemá zrovna teď čas řešit citové záležitosti, ale věřte, že věříte špatně.
Ptáte se tedy, kdy věřit a kdy ne? Pojďme se podívat, jak takového muže, o kterého byste měla přestat usilovat, identifikujete! A pak ho pošlete na masáž.
pár po hádce
1. Vypadáš skvěle!
Hned na první schůzce ti složí asi sto lichotek na tvoje vlasy, krásu, postavu, oblečení a obecně tedy mluví jen o tom, že jsi sexy a krásná. Dobře, tak tedy znamení číslo jedna. Líbíš se mu tak maximálně do postele. Ano, samozřejmě vzhled je první, co nás zaujme, ovšem pakliže muž stojí o ženu, vždy si vybírá takovou, která ho sic zaujme, leč není pro něj jen prázdnou lahví, ale je pro něj vázou plnou obsahu. Muži pro vztah hledají ženy, se kterými budou moci hodiny a hodiny diskutovat, bavit se, smát se, sportovat. Nikomu nejde o vztah, pakliže vidí jen fyzickou část vaší osobnosti. To nejhloupější, co můžeš tedy udělat je, vyspat se s ním a doufat, že to změní svět.

2. Odepisuje a nic víc!
Možná, že jste tedy na prvním rande mluvili i o něčem jiném, než o tom, jak vypadáš skvěle a jak by bylo úžasné tě znát déle, aby tě mohl pozvat domů. Aha. To je super. Takže první rande proběhlo ve všech hranicích a v pořádku. Ale už se neozývá? Sám od sebe nevolá a nepíše? Tak to je zlé. Pokud myslíš, že se něco mění tím, že ti pokaždé vcelku rychle odepíše, pleteš se. Dokud ti sám od sebe nezačne psát a nezačne se ptát, máš jistotu, že už ho tolik nebereš a můžeš se spolehnout na to, že neustálým připomínáním sama sebe ho akorát otravuješ.
dvojice u řeky
3. Zpátečka
Pokud jste absolvovali několik schůzek a psal ti sám od sebe, vypadalo to na dobrou cestu. Ale nyní přestal psát, přestali jste se vídat a najednou vlastně s tebou přestal mluvit a přestal i být milý. Tak to budeš rozebírat a nemůžeš uvěřit tomu, že bys udělala něco, co by to zapříčinilo. Ano, nic jsi udělat nemusela. Nicméně pravděpodobně borec bere zpátečku, protože ho to přestalo obecně bavit nebo potkal někoho zajímavějšího. Není to hajzl. Jen prostě ty pro něj nejsi tou pravou.

4. Vybral si tě v baru
Přikráčel k tobě z ničeho nic v baru, bez jediného pohledu či úsměvu a naservíroval ti, že se mu líbíš? Tak prr! Ruce pryč. Vracíme se k bodu jedna a to bez jakéhokoli obalu. Pokud by vás náhodou někdo seznámil, dali byste se do řeči a sedli si, tak je to něco jiného. Ale pokud přišel, protože se mu líbíš a to pravděpodobně jen do postele, nebudeš ani první, ani ta poslední, se kterou se to stalo.

Trošku drsné, ale je to pravda!
Pokud o tebe má kluk či muž opravdu zájem, mluví s tebou přátelsky, představuje tě přátelům, směje se tvým vtipům, hodiny a hodiny si s tebou povídá a zajímá se o to, co děláš a nejen o to, jak vypadáš.

A informace na závěr:
Když muž chce, vždycky si tě najde.

VŽDYCKY!