Víno na míru

Není hezčí večer, než užívat si krásné chvíle s lidmi které máme rádi se skleničkou dobrého vína. No nemáme pravdu? Není ovšem vždy jednoduché vybrat víno, které bude dobře chutnat, ale zároveň Vás nebude stát všechny Vaše úspory. Stačí jen zavítat na naše internetové stránky vinařství škorbák Iwc-club.cz a máte řešení.

vinařství

Zde si totiž můžete vybrat na co si jen vzpomenete, přesně podle toho, na co máte zrovna chuť. Od barvy vína přes producenty až po odrůdu. Rovněž si zde vyberete i zemi původu Vašeho vína. V žádném případě nás nezapomeňte kontaktovat. Na našich internetových stránkách naleznete veškeré potřebné informace. Navíc, Když si své oblíbené víno objednáte telefonicky ještě k němu dostanete slevu 5 %. Také se nezapomeňte přihlásit k odběru našich newsletterů neutečou Vám žádné novinky a slevy na našem e-shopu a rovněž získáte 300 korun na Váš příští nákup.

nalité víno

Víme, že se blíží Vánoce. A není právě víno snad skvělý dárek? Jen si to představte, rozbalíte pod Vánočním stromečkem svoji oblíbenou značku vína a hned si na něm můžete pochutnat se svými blízkými. Ovšem nemusí to být přece jen jedna lahev. Můžete u nás zakoupit celé sady nejrůznějších vín k nejrůznějším příležitostem. Pokud už máte vybráno, podle země či barvy vína můžete přejít k placení. Samozřejmě můžete platit jak převodem nebo na dobírku, podle toho, co je Vám milejší. V České republice můžete očekávat dodání do jednoho až dvou dnů. Pokud si samozřejmě vyberete více zboží můžete očekávat od 800 korun dopravu zdarma. Neváhejte a v případě zájmu či jakýchkoliv otázek a nejasností nás kontaktujte. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Vyberte si své oblíbené víno ještě dnes a zítra už můžete relaxovat se sklenkou v ruce. Není to krásná představa? Tak jen klikněte na odkaz výše a zítra si jen vychutnávejte pohodové chvíle.