Cviky na vnitřní stranu stehen

K tomu, abyste něčeho dosáhli, potřebujete motivaci a neustále se snažit. V opačném případě se budete akorát zbytečně litovat. A to přeci nechcete. Sníte o postavě, po které se ohlédne každý muž? Musíte pracovat na každé části těla zvlášť. Jednou z problémových míst na těle je vnitřní strana stehen, na kterou se zaměříme a povíme si účinné cviky.
Žena v plavkách
            Můžete cvičit na vnitřní stranu jak v posilovně, tak doma. Obojí je svým způsobem funkční a rozhodně bych doporučila, abyste cviky střídali. Každý působí maličko jinak, a tak si zpevníte celou oblast. V posilovně existují stroje na snožování. Zjistíte, že zde můžete využít i větší váhu, nepřeceňujte však své síly. Série si určujte dle dalších vašich cviků.
            V domácím prostředí můžete vyzkoušet hned několik cviků. První začíná v pozici svíčky. Nohy pouze v kuse pomalu odnožujete a vracíte do původní polohy. Poté se můžete pokrčit do 90 stupňů a cvik opakovat.
            Další možností, jak posilovat tuto oblast, je při lehu na bok. Pouze zvedáte vrchní nohu, nebo ji naopak pokrčíte před sebe a zvedáte spodní. Opakujte i s druhou stranou. Tento typ posilování je náročný, ale čím více vás budou svaly pálit, tím větší efekt bude viditelný.
            Pro cvičení dodržujte i zdravou stravu a pijte dostatek vody. Ta je velice důležitá, co se týká nohou, ať už aby vás neohrožovala celulitida, ale stehna byla pevná pěkně vytvarované.
Hubená dívka
            Co ale v žádném případě nesmíte zapomenout, je zbytek těla. Pokud posilujete vnitřní stranu, nezapomeňte ani na zadní a venkovní část. Ty lze posilovat na strojích, případně dalšími cviky z domova. Stejně tak potřebujete provozovat alespoň občas kardio, aby se tuk do těla neukládal. Nebuďte proto tak soustředění pouze na jednu oblast. Je třeba projet celé tělo, aby bylo rovnoměrně posílené, netrápily vás bolesti a vy se mohli dále posouvat.