Necháváte si vánoční dárky profesionálně zabalit?

Nemusíte být zrovna nešiky, abyste požádali o pomoc zkušené pracovníky, kteří se o zabalení Vašich vánočních dárků postarají. Někdy prostě máte pocit, že by si Vaše dárky zasloužily slavnostnější obal, než jaký jste sami schopni pracně vytvořit. Nevadí, pomoc je nasnadě a s balením Vám pomohou profesionálové. Objevíte je především v nákupních centrech obchodních domů a to většinou právě před Vánocemi, kdy je o tuto službu největší zájem. Donesete dárek, a buď sdělíte svou představu, nebo to necháte úplně na nich. Někdy si chcete sami vybrat papír, krabičku, mašli, stuhu, kokardu nebo jakoukoliv vánoční dekoraci, která se přidává na dárek jako ozdoba. Jindy zase spěcháte a ani moc sami nevíte, jak byste daný dárek zabalili, tak vše necháte na pracovnicích, aby vymyslely něco originálního.
stuhy na výběr
 
Vždy máte na výběr z velkého množství vánočního balicího papíru, krabiček, organzových pytlíčků, stuh z lesklého nebo matného materiálu, látky, s bohatým zdobením vánočních motivů apod. Dále se nabízí balit dárky do papírových dárkových tašek s vánočními motivy a připevnit jen krásnou dekorativní stuhu a případně přidat i vánoční přání nebo nějakou tu krásnou vánoční i nevánoční samolepku. Někomu se zase líbí vánoční dárkové koše v celofánu s mašlí. Můžete si nechat dárek zabalit třeba do nafouknutého balónku, jen by měl být dárek nejlépe měkký, v šířce do 15 cm a neměl by vážit více než 1kg, aby balonek nepraskl. Ohromíte tím obdarovaného, který bude nevěřícně koukat a nechápat, jak jste ten dárek do balonku dostali. Krásný nápad. Pokud máte v plánu obdarovat své obchodní partnery, není nic snazšího, než dovézt všechny dárky do provozovny a dohodnout si termín vyzvednutí. Pracovníci se o všechno postarají a nemusíte se bát, vše bude krásně zabalené, budete spokojeni.
profesionálně zabalený dárek
 
A nakonec Vámi obdarovaní dárky ani nebudou chtít rozbalit, protože budou mít strach, že poškodí ten krásný obal nebo papír. A mašli? Tu za nic na světě nevyhodí, ta je moc krásná.
 
Pokud uvažujete o tom, kolik taková nádhera stojí, tak to je hodně individuální. Záleží na množství balicího papíru, jeho kvalitě, dále délce a šířce jednotlivých stuh, kokard, převazů, velikostí mašlí, krabiček, košíků, množství celofánu, velikosti dekorací na dárek nebo jmenovek různých velikostí a materiálů. Orientačně např. 1 metr stuhy o šířce 1cm stojí 10Kč, při šířce 2,5 cm stojí 35kč. Dále např. 1 arch vánočního papíru standard 159Kč, papír Lux o stejné velikosti stojí 199Kč. Vánoční dekorace se pohybují od 15Kč do 50Kč, záleží na velikosti. Je to různé, ale stojí to za to, dárek se dostane na jinou úroveň a o to jde.