Kombinace praktičnosti a stylu

Hodinky byl vždy oblíbený a nadčasový doplněk. Je to ztělesnění kombinace praktičnosti a módního doplňku. S příchodem IT technologií popularita klasických hodinek poklesla, avšak poslední dobou nabývá tento doplněk opět na oblíbenosti. V dnešní době je možné pořídit hodinky všech tvarů, velikostí, barev a materiálů. Záleží tedy jen na vkusu a stylu kupujícího.

Velký rozkvět zažívají materiály, které jsou ekologické, přírodní a udržitelné, jako je například dřevo nebo kůže. Dřevo jako materiál v módním průmyslu nabývá na oblibě. Do trendů se dostaly dřevěné pánské motýlky nebo dřevěné hodinky pánské, ale můžeme se setkat i dřevěnými dámskými šperky.

světlé dřevěné hodinky

Výhoda hodinek ze dřeva je přírodní, elegantní a často unisex vzhled. Kde ale kvalitní hodinky, které se do pár měsíců od koupi nerozbijí a nerozpadnou? S řešením takového problému přišel Roman Berčák, který založil značku kvalitních dřevěných hodinek Robs.

Na jejich webových stránkách si můžete vybrat hodinky vašich snů. Jelikož vyrábí hodinky na zakázku vyberete si barvu, dřevo, řemínek, ciferník, jeho velikost nebo návrh na ciferníku dle své libosti. Společnost produkuje převážně výrobky ze dřeva, ale nebrání se kombinaci materiálů jako například kůže. Firma upřednostňuje individuální přístup a originálnost každého kusu.

dvoje dřevěné hodiny

Díky ruční výrobě bez využití fréz a jiných strojů řízených počítači, která se celá děje v ČR nedaleko Prostějova, jsou Robs hodinky rarita ve svém oboru. Dřevo je ošetřeno vnitřně i na povrchu, z tohoto důvodu se nemusíme obávat rychlému opotřebování či nízké odolnosti vůči vodě. Hodinky nejsou vodotěsné, ale snesou mytí rukou či déšť. Pro stálou rezistenci proti vodě je součást balení ochranný vosk na hodinky.

Zajímáte-li se o historii firmy nebo technologii výroby? Tyto informace a zajímavosti se dočtete na jejich webových stránkách. Stále váháte, zda hodinky disponují výbornou kvalitou? Jistě Vás přesvědčí autentické a kladné recenze, které také naleznete na jejich webu.