Ideální dárek pro muže

Každého člověka občas potěší, když dostane nějakou maličkost nebo pozornost. To samé platí i o chlapech. Mají rádi, když si jich žena všímá a občas je překvapí. Ano! I oni mají rádi překvapení. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím mu udělat radost, tak s naším článkem už třeba nebudete muset tak dlouho přemýšlet. Nejdříve si ujasněte, jaký má styl. Zda je spíše pohodář, který si rád zajde s kamarády ven popovídat nebo jestli je fanda do automobilů a motorek. Typů je spousta, jen musíte vybrat, mezi jaké se on řadí.

pracovní schůzka

Fanda do automobilů, motorek a motorismu

Těmto živlům se hodí nějaký zážitek spojený s jejich zájmem. Například na slevových portálech naleznete zážitkové jízdy, kterou můžete zakoupit formou poukazu, kterou poté darujete. Pokud nemáte velký finanční obnos, který byste mohli utratit, tak můžete koupit nějaké doplňky. Například: klíčenka, oblečení s potiskem oblíbené značky, kšiltovka, doplňky do auta. Případně vstupenky na nějakou výstavu, které se často konají na velkých výstavištích.

 

Knihomol, chytrolín, student

Miluje knihy? V průběhu doby, po kterou se bavíte, se zajímejte o to, jaký žánr čte. Třeba se dozvíte i to, jakou knihu má v plánu si přečíst. Poté mu ji můžete koupit. Jestliže se nedozvíte žánr a nebudete mít tušení, co by se mu hodilo, tak pořiďte v knihovnictví poukaz, který poté může využít podle libosti a nakoupí si tak on sám to co chce. Pokud si nerad kupuje knihy, tak mu můžete zaplatit v členství v nějaké nedaleké knihovně, která půjčuje knihy domů. Třeba se mu knihovna zalíbí a bude ji poté navštěvovat pravidelně. Dále se hodí nějaké křížovky, sudoku, osmisměrky, hlavolamy.

dárek s mašlí

Nadšenec do adrenalinových sportů

Na internetu toho najdete opravdu spoustu. Takže není problémem, najít zde i nabídku extrémních adrenalinových sportů. Například to, že si můžete vyzkoušet řídit letadlo, skočit padákem nebo skočit bungee jumping z mostu.