Vybírejte si jen z toho nejlepšího

Rozhodli jste se, že by se vám líbilo najít si místo, kde budete moci v klidu a pohodlí odpočívat? Nechcete se stěhovat, ale koupi chaty nebo chalupy zvažujete? Možná už máte dokonce vyhlédnutý pozemek, kde by se vám váš letní domek líbil, jenže nezbývá vám dostatek peněz na další hypotéku? Mobilní domy vyřeší váš problém i bez hypotéky. Jejich pořizovací cena je velmi nízká, především v porovnání s klasickými stavbami. Ve vnitřním vybavení a komfortu života se jim však hravě vyrovnají. Na první pohled v interiéru nepoznáte, že se nejedná a běžnou stavbu, ale o mobilní dům.

jídelna mobilheimu

Pro vás i na míru

Základní mobilní domy můžete sehnat za velmi nízkou částku. Pokud peníze neřešíte a chcete si udělat opravdu radost, aniž byste museli čekat, můžete sáhnout i po luxusnějších variantách. V případě jakýchkoliv požadavků vám každý model můžeme upravit na míru. A pokud jste ochotni si na kvalitní práci počkat, můžete si ještě zvolit variantu na míru, kdy vytvoříme model přesně podle vašich požadavků nejen https://www.databazeknih.cz/knihy/bambi-to-vyresi-274143 na vnější vzhled, ale uzpůsobíme vám i vnitřní uspořádáni a vybavení.

městské panorama

V případě varianty na míru už budete muset počítat s delší dodací lhůtou i vyšší cenou. Co vám však odpadne, je složité vybavování, stěhování, zařizování stavebního povolení a podobně.

Všechny služby v ceně

Kromě veškerého vybavení a úprav na míru získáte za pořizovací cenu i naše kompletní služby. Zvolený model připravíme na přepravu a dovezeme na váš pozemek. Tam vše předem připravíme na závoz a ukotvení domu, aby vše bylo bezpečné a spolehlivé. Kromě ukotvení se postaráme i o připojení do rozvodných sítí.

poškozená krajina

Nakupujte u nás a vyhněte se tak veškerému stresu a starostem spojených s nákupem nemovitosti. Vše si můžete prohlédnout na jednom místě, dostanete okamžitě odpovědi na své otázky a na místě se můžete rozhodnout, který z modelů si pořídíte. Dejte s námi sbohem víkendům stráveným v městském bytě, dopřejte si volný čas v lůně přírody a přitom v luxusu.